Sposoby dostawy

W naszm sklepie online można wybrać następujące metody wysyłek wraz z cenami (brutto):

1) Odbiór osobisty w sklepie - 0zł

2) Paczkomat za przedpłatą (Inpost) - 16zł

3) Przesyła kurierska za przedpłatą (Inpost lub DPD) - 20zł

4) Przesyłka Pocztowa za przedpłatą (Pocztex) - 20zł

5) Paczkomat za pobraniem (Inpost) - 21zł

6) Przesyłka kurierska za pobraniem (Inpost) - 26zł

7) Przesyłka pocztowa za pobraniem (Pocztex) - 26zł

__________________________________________________________

Darmowa wysyłka

Wszystkie wysyłki powyżej 499zł brutto są darmowe.

__________________________________________________________

Czas dostawy

Większość towarów na naszym sklepie, jeśli są oznaczone jako "dostępne" mogą być wysyłane tego samego dnia, jeśli zamówienie wpłynie do godziny 14.00-15.00.

Wyjątek stanowią dedykowane stacje multimedialne, na które potrzebujemy, po potwierdzeniu z dostawcą, 1-2 dni roboczych na ściągnięcie wybranej stacji do nas, sprawdzenie, przepakowanie i wtedy nadajemy ją do klienta.

Paczka nadana kurierem lub paczkomatem jedzie średnio 24-48 godzin, nie licząc weekendów, świąt i dni wolnych od pracy. W okresach przedświątecznych czas dostawy może ulec wydłużeniu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Tel. 55 6114300

Towary "Na zamówienie"

Część produktów na naszym sklepie może być opisanych etykietą "na zamówienie". Oznacza to albo, że chwilowo nie mamy ich na stanie jeśli są ze stałej oferty lub nie trzymamy ich na miejscu tylko ściągamy pod konkretne zamówienia.

Jeśli interesuje Państwa jakiś produkt z tej kategorii to prosimy o kontakt - potwierdzimy dostępność, czas oczekiwania i cenę.

Tel. 55 6114300

Towary sprzedawane "Tylko z montażem"

Na naszym sklepie występują towary oznaczony w sprzedaży jako "Tylko z montażem. Są to produkty półki premium, które są wyłączone ze sprzedaży internetowej i widnieją na sklepie jako pozycja katalogowa (tylko do wglądu).

Jeśli interesuje Państwa jakiś produkt z tej kategorii to prosimy o kontakt - przygotujemy propozycję ofertową i wycenę razem z montażem.

Tel. 55 6114300