Głośniki Focal ASE-165S - średnica 165mm, płaskie slim, zestaw odseparowany, 2-drożny

Focal

FOCAL AUDITOR ASE-165S - 2-DROŻNY ZESTAW GŁOŚNIÓW 165MM (16,5CM) typu "Slim"

check W magazynie
649,00 zł
699,00 zł
Zaoszczędź 50,00 zł
Brutto

Możliwe formy płtaności

Głośniki samochodowe Focal ASE-165S "Slim"

Jak wszystkie zestawy Auditor, dwudrożny zestaw odseparowany ASE 165 S zapewnia neutralny i dynamiczny dźwięk, precyzyjnie oddane wysokie tony i wzmocnioną scenę dźwiękową dzięki głośnikowi niskotonowemu 16,5 cm z membraną polipropylenową i regulowanemu mylarowemu głośnikowi wysokotonowemu z odwróconą kopułą. Jego dodatkową zaletą jest bardzo mała głębokość zabudowy – zaledwie 4,8 cm – co umożliwia łatwy i niewidoczny montaż w drzwiach.

ASE 165 S oferuje dużą elastyczność instalacji i może być połączony z elektroniką lub podłączony bezpośrednio do fabrycznego wzmacniacza pojazdu. Głośniki wysokotonowe można zamontować bezpośrednio w słupkach przedniej szyby lub umieścić w przeznaczonych do tego miejscach. Duża moc zestawu w połączeniu z wysoką czułością gwarantuje niespotykany w tej klasie poziom brzmienia. Doskonale sprawdzi się jako pierwsza instalacja Focal lub do udoskonalenia fabrycznego systemu.

TECHNOLOGIE FOCAL

Wszystkie produkty Auditor korzystają z know-how i doświadczenia Focal: mylarowy głośnik wysokotonowy z odwróconą kopułą – charakterystyczny element DNA Focal – zapewniający precyzyjne wysokie tony i wzmocnioną scenę dźwiękową; polipropylenowa membrana gwarantująca neutralne i dynamiczne brzmienie; butylowe zawieszenie zapewniające doskonałą odporność; ferrytowy silnik.

ŁATWY I UNIWERSALNY MONTAŻ

Głośniki niskotonowe można montować na powierzchni (maskownica w komplecie) lub w przeznaczonych do tego miejscach w pojeździe. Głośniki wysokotonowe z odwróconą kopułą są dostarczane w komplecie z uchwytami do montażu powierzchniowego i zlicowanego. Głośnik wysokotonowy można też wyjąć z uchwytu zlicowanego i zainstalować w miejsce fabrycznego głośnika wysokotonowego.

DESIGN

Stalowy kosz głośnika charakteryzuje się sztywnością i trwałością. Płaskie kratki wykonane z ABS i siatki Mesh poprawiają wygląd i wydajność zestawu. Czarne lakierowane wykończenie głośnika wysokotonowego pozwala na doskonałe dopasowanie wizualne do nowoczesnego wnętrza pojazdu.

Focal
: 10 Przedmioty
Pośpiesz się! tylko 10 szt. w magazynie.

Arkusz danych

Rozmiar głośnika
16,5cm
Chcesz zaoszczędzić czas?

Wykonujemy usługi montażu. Pomożemy nie tylko dobrać produkt, ale go również szybko i profesjonalnie zamontujemy.

Chcesz poczytać więcej o nas? Obejrzeć nasze realizacje z montaży sprzętów zajrzyj tutaj.

Zadzwoń lub napisz do nas i ustalmy termin Twojej wizyty.

home_baner_2.webp
WYKONANIE
USŁUGI MONTAŻU
GWARANCJA JAKOŚCI
home_baner_2.webp
INFORMACJE
PYTANIA?
CHĘTNIE POMOŻEMY

Masz pytania?

Nie wiesz, co wybrać? Potrzebujesz porady odnośnie zakupu?

Przygotuj dane auta, takie jak:

  • marka samochodu,
  • jego rocznik,
  • nazwa radia fabrycznego,

pozwoli nam to szybciej dobrać produkt, który spełni Twoje oczekiwania.